Nasi partnerzy

Firma Kambit.pl jest zawsze otwarta na nowe perspektywy współpracy i wyzwania dające nowe możliwości rozwoju i potencjalnych zysków.
Obecnie współpracujemy z kilkoma firmami oferując wspólne rozwiązania dla końcowego klienta.

Jeżeli uważasz, że nasza wspólna kooperacja może przynieść obopólne korzyści, chcesz poszerzyć swoje możliwości poprzez zaoferowanie profesjonalnych rozwiązań z dziedziny IT i nie tylko powinieneś niezwłocznie skontaktować się z nami.

Wśród naszych partnerów są firmy takie jak:

SerwerSMS.pl
 
Platforma SerwerSMS.pl to  lider rynku masowej wysyłki SMS, MMS i VMS w Polsce. Z usług Platformy korzysta ponad 7000 klientów, którzy generują ruch SMS-owy na poziomie 30 milionów miesięcznie.

Dzięki wykorzystaniu komunikacji zdalnej API usługi Platformy SerwerSMS.pl zostały zintegrowane z aplikacjami Kambit. Za wyborem SerwerSMS.pl jako partnera tej integracji przemawiała wiodąca pozycja firmy na rynku  usług mobilnych oraz fakt, że wszystkie wysyłki SMS-ów realizowane są przez bezpośrednie połączenie z operatorami telekomunikacyjnymi. Gwarantuje to stabilnie działającą usługę wysyłania i odbierania wiadomości z poziomu aplikacji dostarczanych przez Kambit.

Od 2008 roku Platforma SerwerSMS.pl nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma (Złoty Certyfikat Rzetelności), a od 2011 roku jest również członkiem Kapituły Złotych Certyfikatów Rzetelności. Ponadto od kwietnia 2012 roku uczestniczy w programie Firma Wiarygodna Finansowo.