O programie

Program do windykacji Windykator jest systemem do obsługi firmy windykacyjnej, kancelarii prawniczej. Oprogramowanie świetnie nadaje się dla firm zajmujących się windykacją należności, odzyskiwaniem długów, postępowaniem sądowym w celu odzyskania pieniędzy.


Świetnie nadaje się dla firm zajmujących się windykacją należności, odzyskiwaniem długów, postępowniem sądowym w celu odzyskania pieniędzy. Główne obszary zastosowania Windykatora to firmy zajmujące się windykacją. Jest jednym z nielicznych tego typu programów na rynku. Program posiada intuicyjne menu, które samo prowadzi użytkownika podczas pracy i obróbki zlecenia.

Program "Windykator" pracuje w środowisku Windows, jest prosty w obsłudze i ma ogromne możliwości, stałe uzupełniane zgodnie z sugestiami użytkowników.

Stabilność przetwarzania danych gwarantuje współpraca programu z bazą danych typu klient/serwer - Firebird firmy The FirebirdSQL Foundation. Serwer bazy danych Firebird 2.0 jest udostępniony na zasadach licencji OPEN SOURCE, w związku z tym odbiorca nie ponosi kosztów licencji, co znacznie obniża koszty programu.
Program posiada moduł tworzenia raportów Fast Report 4.

Zobacz przykładową strukturę systemu Windykator w firmie windykacyjnej

Przykładowa infrastruktura IT dla programu windykacyjnego - Windykator