Kariera

KAMBIT.PL poszukuje obecnie przedstawicieli handlowych

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży oprogramowania
  • Gotowość otwarcia działalności gospodarczej - mile widziana
  • Wykształcenie wyższe (ewentualnie średnie)
  • Wiek min. 25 lat
  • Kreatywność, pasja i entuzjazm w działaniu
  • Umiejętność współpracy z ludźmi
  • Optymizm, potrzeba osiągania wysokiego dochodu
  • Konsekwencja w działaniu
  • Doświadczenie w pracy dużymi firmami, poparte sukcesami
Obowiązki

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych
  • Prowadzenie negocjacji i podpisywanie umów
  • Opieka posprzedażna klienta
  • Realizacja założeń sprzedaży (Target)
Mile widziane

  • Chęć podjęcia pracy na umowę agencyjną
  • Język angielski
  • Doświadczenie w branży IT
  • Dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji
Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Wsparcie w każdym etapie sprzedaży
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Samochód służbowy, telefon, laptop

WAŻNE: Oferty osób bez doświadczenia będą automatycznie odrzucane.!!!